ניסור חומת בטון

להסרת חומה או גדר בטון בכל גודל, תצטרכו לעשות זאת בזהירות וע"י מומחים. אנו בחברת היהלום מבצעים שירותי ניסור חומת בטון, ע"י מסור יהלום.

חומת בטון נועדה בכדי ליצור הפרדה בין מבנה קיים לבין הסביבה החיצונית שמקיפה את המבנה. החומה נבנית לצורך שמירה על הביטחון וגם על הפרטיות של המבנה ודייריו. המשיכו לקרוא על ניסור חומת בטון.

חומות הבטון ברובן בנויות מבטון מזוין. כלומר בטון שמשלב רכיבי ברזל. זאת על מנת להקשיח את חומת הבטון ולחזק אותה וכך להבטיח את חוזקה ויציבותה לאורך ימים ושנים.

ניסור חומת בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

לעיתים עולה צורך בניסור החומה. אם זה לצורך הנמכתה של החומה ואם זה לצורך יצירת פתחים בחומה או אפילו לצורך הורדה של החומה.

על מנת שתהליך ניסור חומת בטון ייעשה בצורה מדויקת ובטוחה. חשוב להיעזר לצורך הניסור באנשי מקצוע מומחים מהתחום. שיש להם את הידע ואת הניסיון בעבודה מהסוג הזה.

איך מתנהל התהליך של ניסור החומה או הגדר בטון?

לפני שמתחילים לבצע את העבודה, יש לתכנן אותו היטב בעזרת אנשי המקצוע. התכנון הראשוני אמור לקחת בחשבון את הסביבה כולה, את המאפיינים של המבנה וכמובן את אופן העבודה, תכנון החיתוכים והמטרות אותם מבקש הלקוח להשיג. כמו כן יש לתכנן מראש את אופן הפינוי של שיירי החומה.

הניסור עצמו מתבצע בעזרת כלי מקצוע מתקדמים אשר אלו מאפשרים את ביצוע החתך של הבטון בכל עובי שלא יהיה. הכלים כוללים מסורים מסוגים שונים, כמו מסורי קיר, מסורים ידניים וגם מסורי מסילה שקטים אשר אלו מופעלים בשלט רחוק.

ברוב רובם של המקרים מתבצע הניסור בעזרת מסור יהלום לצד שילוב של טכניקות ושיטות שונות המותאמות לאופיו של המבנה כמו גם לדרשותיו של הלקוח.

הניסור נעשה תוך שימת לב לכך שהוא יהיה בטוח ולא יפגע חלילה באנשים בסביבה. כמו כן מושם דגש על כך שהניסור לא יגרום ללכלוך רב בכל אזור העבודה.

תמונות של ביצוע ניסור חומה מבטון

כמה עולה לנסר חומה מבטון?

המחיר של ניסור חומת בטון משתנה לפי גודל ועובי החומה. וכמובן גם לפי תנאי השטח. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת אתם מוזמנים לחייג עכשיו  – 077-997-2201. אם אתם רוצים להבין יותר על התמחור של ניסור בטון. לחצו על הקישור – כמה עולה ניסור בטון.

שירותי ניסור בטון נוספים, אנו בחברת היהלום מתמחים בכל הקשור לניסור בטון. אם הגעתם לכאן אבל אתם מחפשים שירות אחר דומה. כגון: ניסור חגורת בטון או ניסור כלונסאות בטון או ניסור קורות בטון. תוכלו לקבל עליהם מידע נוסף כאן באתר.

טיפים לניסור חומה או גדר בטון

  • בניית תוכנית עבודה – בדיקה יסודית של כל סביבת העבודה, בדיקת תוכניות של המבנה וביצוע מדידות של שטח הניסור המבוקש. התחשבות בכל הגורמים הסביבתיים גם אלו שעשויים לצוץ באופן בלתי צפוי במהלך העבודה. הימנעות מפגיעה בתשתיות החשמל והאינסטלציה הקיימות במקום.
  • מניעת חריגות בנייה – חשוב לבדוק מראש האם נדרשים היתרי בנייה לצורך ביצוע השינויים בחומה.
  • פירוט של כל שלבי העבודה – פירוק מפורט ומדויק של כל השלבים בעבודת ניסור הבטון. זה כולל גם התייחסות ללוחות הזמנים בפועל כמו כן לפינוי הפסולת שלאחר ניסור החומה.
  • עבודה מדויקת ויעילה – יש לבחור את המכשור ואת הציוד הכי מתאים וגם הכי עדכני וזאת כדי להבטיח ניסור מקצועי, איכותי ומדויק.
  • קבלן אמין – חשוב לבחור קבלן מקצועי ואמין שיהיה גם מסור והוגן. כך תוכלו להיות בטוחים שהפרויקט יושלם בהצלחה, בעלות הוגנת עם שירות איכותי ואחראי ללא פשרות.

איך בוחרים קבלן מומלץ לצורך ניסור חומות בטון?

בגלל ש- ניסור בטון ביהלום, ובמיוחד ניסור של חומת בטון. דורשת כל כך הרבה מקצועיות וכל כך הרבה דיוק, חשוב ללמוד איך בעצם למצוא את איש המקצוע הנכון לשם כך.

אז הנה מספר המלצות שיסייעו לכם להגיע לבחירה הנכונה והטובה ביותר עבורכם.

  1. המלצות – המלצות של לקוחות קודמים זוהי האינדיקציה הטובה ביותר. יותר מכל הבטחה של איש המקצוע. משום שאין הנחתום מעיד על עיסתו. המלצות נלהבות של לקוחות קודמים בהחלט יסייעו לכם להגיע להחלטה.
  2. בטיחות וביטוח – חשוב שהקבלן יעמוד בכל דרישות הבטיחות כמו גם בהרחבות הביטוח בהתאם לצרכים של הפרויקטים הספציפיים.
  3. ציוד מתקדם – על מנת שההליך כולו יתבצע בצורה הכי מקצועית והכי יעילה, חשוב לוודא כי לקבלן הנבחר יש את כל הידע הנדרש ואת כל הציוד העדכני לצורך ביצוע הניסור.
  4. עמידה בלוח זמנים וזמינות – חשוב לוודא כי מדובר בקבלן עם זמינות גבוהה וכן קבלן שיעמוד בלו"ז שתקבעו. את הנתון הזה אפשר לוודא בקלות מול לקוחות קודמים.
  5. מחיר הוגן – המחיר של הניסור אמור לכלול את כל מרכיבי העבודה. חשוב לוודא שהמחיר כולל את הכול ולא תהיינה הפתעות בהמשך. כדאי לעשות השוואת מחירים בין ספקי השירות השונים ולבחור את השירות המשתלם והאיכותי ביותר.

חשוב לזכור שלא תמיד הזול יהיה יקר וגם להיפך. יש בהחלט מקצוענים שיעשו את העבודה במחירים נוחים.

אם תקפידו על בחירה באיש מקצוע אמין ומקצועי, תוכלו להיות רגועים שהעבודה תיעשה בצורה הטובה והיעילה ביותר.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
ניסור פרגולת בטון
ביצוע שירותי הסרת פרגולות מבטון. ע"י טכנולוגיית מסור יהלום, לניסור קל ומהיר. ניסור פרגולת בטון בקלות ובמהירות חברת היהלום.
ניסור חגורת בטון
חברת היהלום מבצעת שירותי ניסור חגורת בטון. ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, לביצוע חיתוך מדויק וקל. אנו מבצעים את הפרויקטים על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא כדי לדעת יותר »
ניסור בטון בשלד הבניין
חיתוך בשלד הבניין מצריך אישורי מהנדס, סימונים מדויקים, ואבטחת האזור. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע ניסור בטון בשלד הבניין.