ניסור בטון בחניונים

חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום

ניסור בטון בחניונים עשוי להיות סיפור מורכב ואפילו מסוכן. מתי יש צורך בניסור הבטון בחניונים? איך מבצעים את הניסור ואל מי תפנו לשם כך? נבדוק בהמשך.

ניסור בטון בחניונים
חייגו עכשיו – 077-997-2201

בדומה להרבה מבנים, גם החניונים בנויים ברוב רובם של המקרים מבטון. לפעמים זה אפילו בטון מזוין. כאשר עולה צורך בניסור חלקים מהחניון, הרי שמדובר באתגר מורכב יחסית. זאת בעיקר בגלל המיקום של החניון שהוא נמצא מתחת למבנה מגורים והוא למעשה מהווה חלק ממנו. הניסור עלול לסכן את המבנה או את התשתיות העוברות במקום.

תמונות של עבודות ניסור בחניונים

מתי יש צורך לבצע ניסור בטון בחניון?

ניסור הבטון בחניון נדרש במקרים שונים. כמו לצורך פתיחת פתחי אוורור בחניון או הגבהת הגובה של תקרת החניון. כך גם במקרים אשר בהם מבקשים ליצור מדרגות מהחניון (ראה: ניסור מדרגות בטון) או לקדוח בקירות (ראה: קידוח בטון ביהלום) או בחלקים אחרים של הבטון לצורך העברת ניקוז וכן הלאה.

יש גם מקרים אשר בהם רוצים להסב את החניון למטרות של פריקת סחורות כמו במרכזי קניות. שם יש צורך להגביה את התקרה של החניון כדי לאפשר את כניסתם של המשאיות ושל רכבי השטח הגבוהים. הגבהה של התקרה בחניון זה גם כן סיפור מורכב הדורש ניסור של הבטון כדי ליצור תקרה גבוהה יותר על מנת למנוע חיכוך או שפשוף עם גגות המשאיות.

כמה עולה ניסור בטון »

איך מבצעים ניסור בטון בחניונים?

ראשית חשוב לדעת! ניסור בטון בחניונים מחייב אישור מהנדס. זאת משום שמדובר באזור הנמצא מתחת לבניין. חיתוך שייעשה שלא בצורה הנכונה עשוי להשפיע על היציבות של כל המבנה ואף לפגוע בתשתיות כפי שכבר ציינו לעיל. איש מקצוע שיבדוק את הנתונים לפני תחילת העבודה יוודא כי אכן אפשר להתחיל לבצע את המלאכה.

הניסור של הבטון בחניון הוא לא תמיד כל כך פשוט וקל. לרוב הקירות שם עבים יותר וגם חזקים יותר. על כן הציוד אמור להיות מותאם לניסור של קירות או תקרות בעובי הנתון.

הניסור עשוי להיות מורכב מאוד גם מבחינת הגישה למקום וגם מבחינת אופי המקום.

חשוב לפנות לשם כך אל אנשי מקצוע מומחים שיש להם את הניסיון בתחום הזה של ניסור בטון. רק הם ייטיבו לבצע את המלאכה בצורה הנכונה.

אולי יעניין אותך:

אנו בחברת היהלום מתמחים בכל סוגי עבודות ניסור בטון ביהלום.

בטיחות מעל הכול

חשוב לזכור. גם אם אתם להוטים להגיע לסיום המוצלח של ביצוע העבודות, בכל מה שקשור לביטחון, אין מקום להתפשר.

בניסור של בטון יש חלקי בטון גדולים שנופלים ואלו עלולים לפגוע בסביבה. הניסור חייב להתבצע רק לאחר הכנה מדוקדקת של כל השטח כדי למנוע פגיעות בנפש או ברכוש.

הניסור שנעשה כיום בעזרת מסור הבטון הוא ניסור מהיר ובטוח ואם אנשי המקצוע המבצעים אותם מכירים את הכלים ואת אופי העבודה, הרי שאפשר יהיה להיות בטוחים כי אכן התוצאה תהיה טובה ובטוחה.

ניוסר בטון במסור יהלום, רק על ידי אנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון בתחום.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
ניסור פרגולת בטון
ביצוע שירותי הסרת פרגולות מבטון. ע"י טכנולוגיית מסור יהלום, לניסור קל ומהיר. ניסור פרגולת בטון בקלות ובמהירות חברת היהלום.
כלי נגישות