ניסור סלעים

ניסור סלעים ע"י יהלום לביצוע חיתוך מדויק, נקי, מינורי, ובעיקר כדי למנוע זעזועים ונזקים מיותרים. השירות הטוב ביותר ע"י » חברת היהלום

לביצוע חפירה והסרה של סלעים בצורה מדויקת, תצטרכו את השירות שלנו ניסור סלעים. מדובר בשירות מבוקש מאוד בתהליך של שיפוצים, ובעיקר בתהליך של הרחבה.

את הסלעים ניתן להסיר באמצעות ריסוק ושימוש בכלי צמה המיועדים לכך. אך לא תמיד זה אפשרי, אם זה בגלל שאין דרך הגעה לכלי צמה אל האזור הנצרך לניסור. או מפני שאנו לא רוצים לפגוע במבנה. במקרה הזה אנו נשתמש בשירותי ניסור סלעים ע"י מסור יהלום לביצוע חיתוך מדויק, ולמניעת זעזועים מיותרים.

ניתן גם לשלב עבודת ניסור יחד עם כלי צמה, בצורה כזאת, שאנו יוצרים סדקים בסלעים על ידי מסור היהלום. ואז הכלים הגדולים יכולים לרסק את הסלע בקלות יתרה.

ניסור סלעים
ניסור סלעים ע"י מסור יהלום לחיתוך מדויק צוות מקצועי ביותר עמידה בזמנים וביעדים בטיחות לפני הכל שירות אדיב במיוחד חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר 077-997-2201

מתי נצטרך להזמין את השירות של ניסור סלעים

בעת ביצוע תהליכי בנייה, עולה לעיתים צורך בביצוע עבודה של ניסור סלעים, שבירת סלעים או חיתוך סלעים. אלו פעולות נחוצות בכל מקרה של חפירות בקירות שיש סלעים מאחוריהם.

כאשר רוצים לבצע את החפירה בצורה מבוקרת, חשוב לבצע אותה בעזרת ציוד ייעודי המותאם לכך.

זה קורה לא פעם כאשר רוצים להרחיב את הבית והדירה צמודה לסלעים. או אז יש צורך ליישר את הסלעים על מנת לאפשר את ההרחבה הרצויה.

האם כדאי לנסר את הסלעים או לשבור באמצעות כלים גדולים?

הניסור הוא לא תמיד פתרון מהיר במיוחד אם נרצה להשוות את זה לעבודה עם פטיש חציבה שמבצע את הריסוק של הסלע. אך הוא בכל זאת יהיה יעיל יותר ברוב המקרים היות והיתרונות הרבים של הניסור מובילים לתוצאות הרבה יותר טובות כאשר גם העבודה עצמה נעשית בצורה ידידותית יותר הן עבור העובדים והן עבור הסביבה כולה כפי שנפרט בהמשך.

ניסור סלעים עם ציוד מתאים

בענף הבניה והשיפוצים עולה יותר ויותר הצורך בשימוש עם כלי מקצוע מיוחדים. לצורך הסרה של סלעיים, חיתוך של סלעים או שבירה של סלעים. האדמה הסלעית היא קשה מאוד ועל כן היא לא מאפשרת את הבנייה התקינה גם במקרים אשר בהם מדובר בסך הכול בהרחבה לא גדולה של הבית.

כאן יש צורך באנשי המקצוע מהתחום הזה שעוסקים בדיוק בכך. ניסור סלעים.

הם מבצעים את העבודה בעזרת ציוד מיוחד שנועד ממש לצורך כך. הודות לציוד שברשותם הם מצליחים לנסר את הסלעים בצורה מדויקת מאוד, מהירה יחסית תוך שמירה מלאה על בטחון הסיבבה וביטחונם של העובדים.

הכירו את מסור היהלום

מסורים אלו עליהם אנחנו מדברים מכונים מסורי יהלום. הם מצוידים במנועים חזקים במיוחד עם אביזרים נלווים שונים. כמו למשל מסילה מיוחדת שמאפשרת את התנועה האחידה. והחלקה של המסור על מנת שאפשר יהיה לבצע בהם חיתוכים אחידים וישרים.

מתז מים שמאפשר את הניסור הארוך בלי להפסיק בגלל התחממות המכשיר. כי המים למעשה מקררים את המכונה כל הזמן. מתז המים אף תורם לכך שיימנע פיזור אבק בסביבה. אך האלמנט העיקרי במסור היהלום זהו הלה של המסור. מדובר בלהב שיש עליו שבבי יהלומים. השבבים הללו הופכים את המסור לחד מאוד ולחזק מאוד יותר מכל מסור אחר.

היהלום שמשמש את המסורים הללו הוא יהלום תעשייתי מיוחד. ולא זה שאנחנו מכירים מתחום התכשיטים.

היתרונות של מסור היהלום על פני ניסור בשיטות אחרות

כפי שכבר ציינו, מסור היהלום משמש היום יותר מכל בכל מה שקשור לתחום של ניסור סלעים. את הודות לשורה הארוכה של היתרונות שיש למסור הזה להציע.

היתרונות של מסור היהלום:

  • חיתוך חלק ונקי בלי שייגרם נזק לחלקים אחרי במבנה.
  • מדויק מאוד.
  • מהיר שמקצר במידה משמעותית את משך זמן העבודה.
  • חיתוך הנעשה עם הרבה פחות רעש ביחס לחיתוך המסורתי הנעשה עם מסור רגיל.
  • נקי הרבה יותר הודות לשימוש במים שמונע את פיזור האבק בכל סביבת העבודה.
  • יותר בטיחותי הודות לכך שאין אבק שמפזר וחודר אל מערכת הנשימה ואל העיניים הן של העובדים והן של הדיירים או עוברי האורח.
  • גישה גם לנקודות בעייתיות או רחוקות אשר אליהם קשה או אפילו בלתי אפשרי להגיע עם כלי העבודה האחרים.
  • חיתוך המונע זעזועים למבנה כולו, כפי שעשוי לקרות כאשר מבצעים את העבודה עם כלי עבודה כבדים כגון פטישי חציבה.

אז מכל הסיבות שבעולם, ברור כי הכלי הכי מתאים במקרים כאלה של ניסור סלעים זהו אך ורק מסור היהלום.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
כלי נגישות