ניסור קירות ממ"ד

ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא

ניסור קירות מבטון זה תמיד אתגר. אם מדובר בקירות של חדר ממ"ד, הרי שהאתגר עולה רמה. מה ההבדל בין קיר רגיל לקיר של חדר ממ"ד? איך מבצעים ניסור קירות ממ"ד בצורה הכי טובה? ומהם כללי הבטיחות עליהם לא תוכלו להתפשר בשום אופן? על כך ועוד, בהמשך.

ניסור קירות ממ"ד
חייגו עכשיו – 077-997-2201

תהליכי שיפוץ כוללים לא פעם גם חיתוך של קירות חדר הממ"ד. (ברור שהדבר לא יכול להיעשות בלי שיתקבלו אישורים מתאימים ממהנדס).

קירות הממ"ד הם קירות עבים מאוד. לרוב מדובר בקירות בעובי של מעל ל – 30 ס"מ וצריך לדעת איך להתמודד עם האתגר הזה בצורה הנכונה. ולכן כדי לחתוך את הקיר תצטרכו שירותי ניסור בטון ביהלום.

ראה גם – קידוח בקיר ממד »

מה ההבדל בין קיר בטון לקיר ממ"ד?

חדר הממ"ד הוא חדר הביטחון בבית. כיום זהו אחד מהתקנים המחייבים בעת בניית בית למגורים. חדר הממ"ד נועד להעניק הגנה לבני הבית שם הם יכולים להתגונן במצבי חירום שונים.

  • עובי קיר רגיל – מתחיל מ – 20 ס"מ.
  • עובי קיר ממ"ד – מתחיל מ -30 ס"מ.

קירות החדר עשויים מטון מזוין שאף מחוזק ברזלים. על כן בכל פעם שמבקשים לערוך שינויים בחדר הממ"ד נדרשת לשם כך התייחסות מיוחדת.

הבטון המזוין הוא חומר שאי אפשר לחצוב בו. שבירה של קיר כזה היא פעולה לא ממש אפשרית. גם אם כן, לגמרי לא מומלץ לחתוך קיר בטון בגישות מהסוג הזה. במיוחד אם יש את האפשרות של ניסור הבטון בעזרת כלים מיוחדים המיועדים בדיוק לשם כך.

מתי צריך לנסר קירות של חדר ממ"ד?

אז היות וחדר הממ"ד הוא חדר המשמש גם מגורים, ברור שנרצה לבצע קידוח חור למזגן, לפתוח חלון בקיר או לפתוח דלת בקיר. ועוד שינויים שונים על מנת שהוא יהיה מותאם למטרות שלו.

בכל המקרים הללו חשוב להיעזר בכלי עבודה מקצועיים המיועדים בדיוק לשם כך. מסורי בטון המתאימים לניסור של קירות בטון בחדר ממ"ד וזאת על ידי ביצוע מקצועי ומדויק הנעשה באופן ממוקד ומושלם.

מעבר לכך חשוב שמי שיפעיל את הציוד הזה יהיה צוות מקצועי שיש לו את היכולת לבצע את המלאכה בצורה המקצועית והטובה ביותר.

איך מתבצע הניסור?

כאשר אתם פונים אל אנשי המקצוע המומחים לתחום הספציפי הזה של ניסור בטון, אתם יכולים להיות רגועים כי הניסור ייעשה בצורה הכי נכנה, הכי מדויקת וגם הכי מקצועית ומדויקת.

כי הכלים המשמשים לצורך הניסור הם כלים חדשניים, עוצמתיים מאוד, בעלי מנוע חשמלי חזק ועם דיסק שהוא מצופה בשבבי יהלום. המסור הזה מסוגל לחדור דרך החומרים הכי קשים והכי חזקים בעולם הבניה כולל הבטון המזוין שהיא שכבת החומר הקשה ביותר שיש.

השימוש במכשור הזה דורש הבנה, ידע, מקצועיות וגם הרבה ניסיון. כאשר הניסור נעשה על ידי המומחים בתחום, הוא יתבצע במהירות רבה, ביעלות מקסימלית וגם בצורה הכי בטוחה ובטיחותית.

תמונות של ניסור קירות בממ"ד

איך נקבע המחיר של ניסור קירות הממ"ד?

כאשר אתם באים לבחור את איש המקצוע שיבצע עבורכם את הניסור של קירות חדר הממ"ד חשוב שיהיה לכם מושג לגבי המחירים בשוק על מנת שתיטיבו לבחור בשירות המקצועי והנכון אך בלי שיוכלו לנצל את חוסר ההתמצאות שלכם בכל מה שקשור לעלויות השירות.

בגדול, המחיר של ניסור הקירות נקבע על ידי מספר גורמים שאלו משנים את צורת העבודה.

  1. קוטר הקידוח או הגודל של השטח אותו מבקשים לנסר.
  2. הגישה לאתר העבודה – ככל שהגישה למקום בו יש לבצע את הניסור תהיה מסובכת יותר, כך המחיר יעלה יותר.
  3. העובי של הבטון – קירות בטון יכולים להיות בכמה עוביים. ככל שהקיר יהיה עבה יותר המחיר של הניסור יהיה יקר יותר. כפי שכבר ציינו, הקירות בחדר הממ"ד הם עבים מאוד ועל כן הניסור של הקירות הללו יהיה יקר יחסית לניסור של קירות בטון אחרים.

כדי לדעת יותר על המחירים לחצו על הקישור – ניסור בטון מחירים.

היתרונות של מסור היהלום

הניסור שנעשה באמצעות מסור היהלום הוא ניסור מאוד חד, מאוד ממוקד וגם מאוד מדויק.

כך מתקבלת עבודה נקיה ומהירה ויחסית גם מהירה.

בעזרת מסור היהלום אפשר לנסר בקלות קירות, תקרה ורצפה של חדרי ממ"ד כאשר המלאכה נעשית בצורה מאוד מדויקת ובקווים ישרים ואחידים. הניסור לא יפגע בחלקי המבנה האחרים ולא יחליש את המבנה כולו.

כך למשל אפשר לנסר בקיר הבטון של חדר הממ"ד כדי להתקין חלון, או להתקין מזגן והכל בצורה מהירה ומושלמת.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
ניסור פרגולת בטון
ביצוע שירותי הסרת פרגולות מבטון. ע"י טכנולוגיית מסור יהלום, לניסור קל ומהיר. ניסור פרגולת בטון בקלות ובמהירות חברת היהלום.
כלי נגישות