ניסור בטון בשלד הבניין

חיתוך בשלד הבניין מצריך אישורי מהנדס, סימונים מדויקים, ואבטחת האזור. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע ניסור בטון בשלד הבניין.

חיתוך בשלד הבניין מצריך אישורי מהנדס, סימונים מדויקים, ואבטחת האזור. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע ניסור בטון בשלד הבניין. יחד עם צוות מקצועי אנו נבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנו דואגים לכל מה שצריך כדי לנסר את הבטון הנדרש.

ניסור בטון בשלד הבניין
חייגו עכשיו – 077-997-2201

בטיחות מעל הכל כאשר מנסרים בשלד הבניין

כאשר עולה צורך בניסור שלד של בניין, אין להפקיד את המלאכה בידיים שלא אחראיות. היות והשלד הוא זה שאחראי על כל הבניין ועל החוזק שלו. פגיעה בשלד עלולה לערער לגמרי את חוזק המבנה. ולהוביל לפגיעה ולנזקים מידיים ועתידיים של המבנה כולו. עבודה כזו עלולה לגבות חלילה חיי אדם.

רק אם תפנו אל אנשי מקצוע אחראיים ומנוסים. תוכלו להיות בטוחים כי אכן המלאכה תיעשה בכובד ראש ובצורה הכי נכונה והכי מקצועית.

עבודות שלד

לפני שניכנס לנושא הזה של ניסור בטון בשלד הבניין. חשוב להסביר מעט מה זה בעצם השלד ומהן עבודות שלד.

עבודות שלד הן למעשה כל העבודות הנכללות בבניין השלד. זה אומר סימוני הקרקע בשטח הבנייה, בניית היסודות, קידוחי הכלונסאות, ביסוס המבנה, בניית הרצפה, בניית הקירות, בניית מחיצות הפנים, בניית התקרה וכן הלאה.

העבודות הללו כוללות עבודות טפסנות לצורך יציקת הבטון. למעשה מה שמרכיב את שלד הבניין. זהו הבטון וזאת בשל החוזק של הבטון והיציבות שהוא מעניק לכל בניין.

ניסור בטון בשלד הבניין

מתי צריך לבצע ניסור בטון בשלד הבניין?

אז במצב האופטימאלי, אמור השלד להיבנות בצורה מדויקת וצמודה לתוכניות ולא אמורים להיות שינויים. אך מה לעשות שלרוב במהלך הבנייה עולה צורך בשינויים שונים. וביצוע תיקונים אשר אלו מחייבים ניסור בתוך הבטון?

כמו למשל, פתח שנפתח לצורך התקנת חלון. נראה פתאום קטן מידי או שחלל מסוים נראה חשוך מידי ונדרש חלון נוסף. כל התיקונים מהסוג הזה בהחלט עדיף שייעשו כבר בשלבי הבנייה הראשוניים. ולא לאחר שהבניין כבר בנוי ועומד על תילו.

כאן חשוב לפנות אל חברה מקצועית  על מנת שהתיקונים ייעשו בצורה הכי מקצועית והכי מדויקת בלי שיארע כל נזק למבנה.

על טכנולוגיית הניסור בטון ביהלום

בעבר, כאשר עלה צורך בביצוע חיתוך בקיר בטון, מקובל היה לעשות שימוש בפטיש אוויר או בקונגו ואפילו במסור ידני. עבודות עם כלים אלו ארכו זמן רב, הן היו קשות מאוד ומתישות מאוד. מעבר לכך העבודות הללו הותירו אחריהם הרבה לכלוך. וגם גרמו לנזקים לקירות האחרים וגם למבנים סמוכים. מה גם שהעבודה לא הייתה תמיד אסתטית ומדויקת.

טכנולוגיה מתקדמת לחיתוך שלד בטון

הטכניקות שיש לנו היום לצורך ניסור הבטון הן הרבה יותר משוכללות ומדויקות. מדובר לרוב במסור יהלום. מסור היהלום הגיע אלינו ממחצבות השיש. פועלי השיש שחיפשו דרך לנסר את חומרי הבטון החזקים בדקו את היהלום וגילו כי טוב. ענף הנדל"ן מיהר להעתיק את ההצלחה גם לתחומיו.

כיום, כאשר יש צורך בניסור בטון ולא משנה לאיזו מטרה. נעזרים ב- ניסור בטון ביהלום שעושה את זה בהצלחה רבה.

ניסור שלד הבניין בטכנולוגית יהלום

אחד החומרים הכי קשים והכי חזקים בטבע זהו היהלום.

היהלום החזק שמשמש אותנו בתעשייה הוא יהלום הרבה יותר זול מהיהלומים של התכשיטים. הוא הרבה פחות נוצץ ויפה אך הוא חזק מאוד. ומצליח לבצע את המצופה ממנו בצורה יוצאת מן הכלל.

היהלום, מצליח לגבור על הבטון החזק וכך הוא מצליח לגבור עליו ולנסר אותו בצורה מדויקת ומושלמת. הודות למהירות הדיסק של מסור היהלום, החיתוך נעשה במהירות רבה ובקו ישר ומדויק. רמת הגימור בניסור עם מסור יהלום היא מושלמת ממש.

מעבר לכך, לא נוצר הרבה אבק ולכלוך בעקבות הניסור שזהו יתרון סביבתי וגם בריאותי בפני עצמו. כך אבק הבטון הרעיל לא חודר למערכת הנשימה ולעיניים של העובדים ושל אנשים הנמצאים בסביבה.

כך תבחרו את החברה לניסור בטון בשלד הבניין

המפתח להצלחת העבודה היא הבחירה החכמה בחברה שתבצע את העבודה.

על כן, שימו לב לנקודות הבאות:

  • חברה עם ניסיון – ככל שהחברה ביצעה יותר פרויקטים מוצלחים. הרי שהידע שלה רב יותר וסיכויי ההצלחה בעבודה גבוהים הרבה יותר.
  • חברה עם האישורים המתאימים – חשוב לבדוק שלחברה יש את הרישיונות המתאימים ואת הביטוחים הנדרשים.
  • ציוד מתאים ועדכני – העבודה תהיה מושלמת רק עם ציוד טכנולוגי מתקדם. שימו לב שהחברה אכן מצוידת בציוד המתאים.
  • המלצות – חפשו המלצות של לקוחות קודמים. זה יתרום לכם הרבה.

לביצוע עבודות נוספות לניסור בטון לחצו על הקישור – שירותי ניסור בטון.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
כלי נגישות