סוגי דיסקים עבור ניסור בטון

סוגי דיסקים

במהלך בנייה או שיפוצים, בבית וגם ברחוב, עולה לא פעם צורך לבצע ניסור במשטח בטון או קיר בטון קיימים. חשוב לדעת: ישנם כמה סוגי דיסקים עבור ניסור בטון, ניסור בטון זה עניין לאנשי מקצוע והוא דורש התאמה נכונה של הדיסק למטרה. רק כך אפשר יהיה להבטיח עבודה מקצועית, מדויקת ומושלמת.

אז איך מתאימים את הכלי הנכון לניסור המיועד?

ניסור בטון זהו חלק מרכזי בדרך כלל בכל פרויקט של בניה ושיפוץ.

אז היום אנחנו כבר יודעים שהכלי המרכזי שהוכח כיעיל לצורך ביצוע עבודות מהסוג הזה, הוא רק מסור היהלום. מסור היהלום הוא מסור מיוחד לניסור בטון שעשוי עם שבבי יהלום המצפים את הדיסקים של המסור. זה מה שעושה את המסור לעוצמתי וחזק כפי שאנחנו מכירים אותו כיום. הודות לו הניסור יכול להתבצע בצורה מדויקת ומכוונת. כשאנחנו מדברים על קיר מבטון, אנחנו לא מדברים על משהו שבלוני. כי קיר בטון עשוי להיות בעוביים שונים וגם מורכב מחומרים אחרים.

יש את הבטון הרגיל ויש את הבטון המזויין שהוא בטון מחוזק עם ברזלים. לכל סוג של בטון ולכל עובי של בטון יש להתאים את הכלים המתאימים. כי ברור שאינו דומה קיר בטון בעובי עשרה ס"מ לקיר של בטון מזוין, שהוא בעובי 50 ס"מ. ככל שמדובר יהיה בקיר עבה וחזק יותר, הכלים אף הם יצטרכו להיות חזקים יותר. הדיסקים של מסור היהלום אמורים גם הם להתאים לסוג ולעובי הקיר על מנת שהניסור אכן יצלח.

סוגי דיסקים עבור ניסור בטון
סוגי דיסקים עבור ניסור בטון

התאמה של מסורי הדיסק למטרה

הרבה מהעבודות הביתיות הקטנות כוללות גם כן ניסור בבטון. כמו למשל ניסור חריצים לקווי תקשורת. גם את זה אפשר לבצע בעזרת מסור יהלום, כאשר אלו כמובן לא ידרשו ציוד גדול וכבד. בעזרת דיסק קטן אפשר יהיה ליצור את החריץ הרצוי בצורה מדויקת כפי שמסור היהלום יודע לעשות.

אם מדובר בניסור של חדרי ממ"ד . לדוגמא יצירת חלונות או פתחים בקירות בטון. העבודה תתבצע עם דיסקים גדולים יותר. כשמדובר בחיתוך כבישים, הדיסקים יהיו ענקיים ממש.

כך שבהחלט יש מקום להכיר את האפשרויות ולהתאים לכל ניסור ולכל מטרה את הדיסק הנכון והמתאים.

סוגי דיסקים לניסור בטון:

1. ניסור בדיסק יהלום קטן

הניסור בדיסק היהלום הקטן מיועד לעבודות קטנות, ברמה הביתית בלבד. מנגד, אם תנסו לנסר בהם פתחים גדולים, התוצאה לא תהיה מדויקת.

2. ניסור בדיסק יהלום עם מערכות קירור מים

כשמדובר בעבודות שהן בקנה מידה בינוני. כמו ניסור קירות בטון לצורך יצירת מעברים ופתחים. או לצורך יצירת חלונות. יהיה צורך לעבוד עם מסורי דיסק חזקים יותר מהמסור הביתי. לרוב נעשה הדבר עם מסורי הדיסק הפועלים על בסיס מערכות עם מים. כך הלהב מתקרר במהלך העבודה והדבר אף תורם למזעור האבק באזור העבודה.

ניסור רצפת בטון וכבישים בעזרת דיסק יהלום – לצורך ניסור כבישים, ניסור גשרים, ניסור של רצפת בטון וכדומה. יש צורך בדיסקים תעשייתיים גדולים במיוחד. הכלים הללו הם כלים יקרים, הן לרכישה והן לתפעול והן לתחזוקה. אז אם מדובר בביצוע עבודה פרטית, כדאי שתשקלו האם אכן זה הכלי הנצרך. אך יש לזכור כי בביצוע עבודות גדולות, לא יהיה תחליף ליעילותו של מסור הדיסק הגדול.

אנשי מקצוע מומחים שיש להם את הניסיון ואת הידע המקצועי בתחום הזה, הם אלו שייטיבו להתאים את הכלים הנכונים לצורך ביצוע הניסור. והם גם יעשו את העבודה בצורה הכי מדויקת והכי מקצועית. על כן, אין להקל ראש בעת הבחירה באנשי המקצוע שיבצעו את העבודה.

אולי יעניין אותך לקרוא:

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
מאמרים נוספים - מידע מקצועי ניסור בטון ביהלום
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.
כלי נגישות